Dział: Aktualności

Szkolenie certyfikacyjne 2017

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Polska Federacja Społeczności Terapeutycznych zaprasza na XIV edycję szkolenia certyfikacyjnego w zakresie Instruktora/Specjalisty Terapii Uzależnień. Szkolenie adresowane jest do osób pracujących w obszarze uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych.

Zmiana terminu rozpoczęcia XIII edycji certyfikacyjnego szkolenia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na liczne prośby osób, ubiegających się o przyjęcie na XIII edycję szkolenia, przekładamy termin rozpoczęcia zajęć na 5-6 września 2015 roku, stąd rekrutacja na szkolenie zostaje przedłużona do 25 sierpnia 2015 roku.

Ogłoszenie KBPN na temat egzaminu

logo_kbpn03a

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, dotyczącym egzaminu certyfikującego dla kandydatów na instruktora/specjalistę terapii uzależnień od narkotyków w sesji jesiennej 2014 r.

Prezentacja prof. Erika Broekaerta o społeczności terapeutycznej

profesor02a

Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem prezentacji przedstawionej podczas seminarium pt. „Społeczność terapeutyczna jako metoda terapii osób uzależnionych”, zorganizowanego 22 listopada 2013 r. w Warszawie przez Polską Federację Społeczności Terapeutycznych i Stowarzyszenie MONAR.