Dział: Aktualności

Ogłoszenie KBPN na temat egzaminu

logo_kbpn03a

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, dotyczącym egzaminu certyfikującego dla kandydatów na instruktora/specjalistę terapii uzależnień od narkotyków w sesji jesiennej 2014 r.

Szkolenie certyfikacyjne – nowe terminy

kalendarz03

W odpowiedzi na prośbę osób zainteresowanych udziałem w XII edycji szkolenia certyfikacyjnego organizowanego przez PFST w roku 2014, uprzejmie informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń na niniejsze szkolenie został przesunięty na 18 sierpnia 2014 roku. XII edycja szkolenia certyfikacyjnego rozpocznie się 30 sierpnia 2014 roku o godzinie 11.00. Zajęcia odbywać się będą w Gdańsku przy ulicy Agrarnej 2.

Prezentacja prof. Erika Broekaerta o społeczności terapeutycznej

profesor02a

Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem prezentacji przedstawionej podczas seminarium pt. „Społeczność terapeutyczna jako metoda terapii osób uzależnionych”, zorganizowanego 22 listopada 2013 r. w Warszawie przez Polską Federację Społeczności Terapeutycznych i Stowarzyszenie MONAR.

Zaproszenie na listopadowe seminarium w Warszawie

Seminarium odbędzie się w warszawskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT

Polska Federacja Społeczności Terapeutycznych i Stowarzyszenie MONAR zapraszają na seminarium „Społeczność terapeutyczna jako metoda terapii osób uzależnionych – wyzwania i perspektywy” z udziałem prof. dr. Erica Broekaerta z Uniwersytetu w Gent (Belgia), który zaprezentuje najnowsze badania nad skutecznością metody społeczności terapeutycznej.