Dział: Aktualności

Szkolenie certyfikacyjne

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Polska Federacja Społeczności Terapeutycznych zaprasza na XIII edycję szkolenia certyfikacyjnego w zakresie Instruktora/Specjalisty Terapii Uzależnień. Szkolenie adresowane jest do osób pracujących w obszarze uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych.

Ogłoszenie KBPN na temat egzaminu

logo_kbpn03a

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, dotyczącym egzaminu certyfikującego dla kandydatów na instruktora/specjalistę terapii uzależnień od narkotyków w sesji jesiennej 2014 r.

Prezentacja prof. Erika Broekaerta o społeczności terapeutycznej

profesor02a

Zapraszamy do zapoznania się z tłumaczeniem prezentacji przedstawionej podczas seminarium pt. „Społeczność terapeutyczna jako metoda terapii osób uzależnionych”, zorganizowanego 22 listopada 2013 r. w Warszawie przez Polską Federację Społeczności Terapeutycznych i Stowarzyszenie MONAR.

Zaproszenie na listopadowe seminarium w Warszawie

Seminarium odbędzie się w warszawskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT

Polska Federacja Społeczności Terapeutycznych i Stowarzyszenie MONAR zapraszają na seminarium „Społeczność terapeutyczna jako metoda terapii osób uzależnionych – wyzwania i perspektywy” z udziałem prof. dr. Erica Broekaerta z Uniwersytetu w Gent (Belgia), który zaprezentuje najnowsze badania nad skutecznością metody społeczności terapeutycznej.